Duben 2009

titulek článku je povinná položka? :D pche! xD

17. dubna 2009 v 20:43 | b-ejuska (Mrs. SashenQa <3) |  Diary xD


Čau, čau, zase trochu otravuju.. vím, že teď blog zanedbávám, ale prostě :D jak je teď hezky, tak du radši ven, nebo tak.. sice na ICQ sem fur,t, že :D ae to kvůli... jednomu.. tzn., že jsem nejspíš *IN LOVE*... na tu noc, co sme spolu byli venku nezapomenu... sice si z ní nic moc nepamatuju, ale to, že jsem tam byla s NÍM je to HLAVNÍ a na to nezapomenu nikdy... sice si vůbec nevybavuju jak vypadal a co řikal :D ae prostě ten pocit je nezapomenutelnej.. ne, nevykousli sme se, ani nic podobného, co by některé aktivní mohlo napadnout :D a nic takovýho.. ale prostě nedokážu to popsat... řekla bych, kdo to je, ae jelikož tuhle adresu zná pár lidí, který nechci aby to věděli, že :D no.. tak budu se snažit.. ae já mám celkem nudnej život a necu sem třeba jenom furt strkat obrázky a tak... tak poraďte, co s tím? xD
fotky očí :D

10. dubna 2009 v 15:00 | b-ejuska (Mrs. SashenQa <3) |  Photos O_o

Tkže tu mám pro vás další várku fotek :D Ze dneška... Jsou to fotky očí (mejch samo, xD) v režimu makro, že :D Tudíž si myslím, že by se dali dobře použít jako colourfulky, ae záleží na vás, že ;)


Jedno zimní odpoledne...

5. dubna 2009 v 17:58 | b-ejuska (Mrs. SashenQa <3) |  Photos O_o

Bzííí, bzíí, bzí :D Dneska už podruhý fotky... Jsou už starší, nwm přesný datum, někdy zima 2008-2009... Ošklivé počasí a všechno, tudíž se moc nevyvedly, ale je na nich moje zlato Brituška, tudíž je sem dám =)


Blik, cvak... Aneb fotky =)

5. dubna 2009 v 9:08 | b-ejuska (Mrs. SashenQa <3) |  Photos O_o

Tkže.. v pátek 3. dubna 09 :D jsem se byla z klavíru podívat na stáj a rozloučit se s jednou kobylkou, která odjížděla a naposled si jí vyfotit... Tak si jdu takhle po pastvinách a Miluška nikde, že =( Tak samo mě to zamrzelo, ae neodstěhovala se zas tak daleko, tak třeba se za ní ještě někdy podívám =) Ale jelikož už jsem měla s sebou ten foťák, tak proč něco nevyfotit, že =) Jak bylo pěkné světlo, tak si myslím, že fotky jsou celkem pěkné, bohužel s mojí šunčičkou toho moc pěkného nevyfotím :D tak.. no, každej musí posoudit sám, že =)